Hakkımızda

Altan Ortodonti Kliniği

Uzm. Dr. Hasan Tahsin ALTAN

 hasantahsinaltan

1980 yılında Mersin'de doğdum. İlk -orta- liseyi Mersin’de tamamladım. İçel Anadolu Lisesi'nden mezun oldum. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldum. Aynı yıl Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladım ve 2010 yılında ‘Ortodontist’ olarak mezun oldum. Evli ve iki çocuk babasıyım. 2011 yılından itibaren Kocaeli'nde kendi özel kliniğimde eşim Doç. Dr. Ayşe Burcu ALTAN ile birlikte hizmet vermekteyim.

Doç. Dr. Ayşe Burcu ALTAN

 ayseburcualtan

2003 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden dönem 4.sü olarak mezun oldum. 2004 yılında Cumhuriyet Üniversitesi'nde Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimime başladım. 2010 yılında Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nden 2.likle mezun olarak ‘Ortodonti Uzmanı’ oldum. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda ‘Yardımcı Doçent’ ünvanıyla göreve başladım. 2016 yılında yayın, proje ve ders verme yükümlülüklerimi tamamlayıp, girdiğim sınavı kazanarak ‘Ortodonti Doçenti’ oldum. 2018 yılı Temmuz ayında Kocaeli Üniversitesi'ndeki görevimden ayrılarak eşim Uzm. Dr. Hasan Tahsin ALTAN ile beraber ortak kliniğimizde hasta kabulüne başladım.

ALTAN ORTODONTİ KLİNİĞİ

Kliniğimiz Hakkında

Altan Ortodonti Kliniği, en yeni ortodonti tedavi yöntemlerinin ve en modern cihazların kullanıldığı bir ortodonti merkezidir. Ortodonti tedavilerinde yeni dijital döneme girmiş bulunuyoruz. Artık bilgisayar ortamında ağız taraması ile 3D diş modellemesi yapıyoruz. Bu şekilde kusursuz bir hizalama yapmış oluyoruz. Invisalign Şeffaf Plaklar sayesinde artık standart ve kötü görünümlü diş tellerinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Kliniğimizde 4 adet muayene odası bulunmaktadır. Bu sayede aynı anda birden fazla kişinin tedavisini ve kontrollerini gerçekleştirebiliyoruz. Bu da bekleme sürenizi kısaltıyor.

Kliniğimizde sterilizasyon vazgeçilmez ve birinci önceliğimizdir. Altan Ortodonti Kliniği'nde ULV Dezenfeksyon Cihazı, gece çalışan UV C Lambaları ve Ozon Jeneratörü Mevcuttur.

Dijital Ortodonti

Altan Ortodonti'ye Hoşgeldiniz

Steril Ortamda Tedaviler

Kliniğimizde sterilizasyon birinci önceliğimizdir. Her Gün dezenfektasyon çalışması yapılmaktadır.

Invisalign ® Şeffaf Çıkarılabilir Rahat Plaklar

Şeffaf plakları istediğiniz zaman çıkarıp takabilirsiniz. Konforlu ve estetik görünümlü en iyi tedavi yöntemi...

Zaman Hepimiz için Çok Değerli !

Merkezimizde bulunan 4 tedavi odası sayesinde, daha az bekleme süresiyle tedavi ve kontroller yapılmaktadır.

Yeni Dijital Ortodonti

Dijital ortodonti teknolojisi ve 3D Modelleme ile dişleriniz bilgisayar ortamında kusursuz bir şekilde hizalanmaktadır.

Google'dan Gelen Yorumlar

Sizden Gelen Yorumlar